Изберете страница

График

УЧЕБНО-ТВОРЧЕСКА  2023/2024г.

ДЕЦА

 ДЕЙНОСТ РЪКОВОДИТЕЛ ДЕН ЧАС ЗАЛА ТАКСА
ДТС  АСПАРУХОВЧЕ
народни танци
МИЛА  ДИЯНОВА
0889 126 917
ПОНЕДЕЛНИК
СРЯДА
17,30 – 18,30 ХЗ №1 60лв.
НАРОДНО ПЕЕНЕ И ТАМБУРА
индивидуални уроци
ПЕТЯ  ДРАГНЕВА
0889 706 001
ВТОРНИК
ЧЕТВЪРТЪК
15,00 – 17,00
15,00 – 18,00
УЗ №1 100лв.
ВС МЕДЕНИ ЗВЪНЧЕТА
народно пеене
ПЕТЯ  ДРАГНЕВА
0889 706 001
ВТОРНИК 17,00 – 18,00 УЗ №1 40лв.
ГАЙДА И КАВАЛ ДРАГНИ ДРАГНЕВ
0889706096
ВТОРНИК
ЧЕТВЪРТЪК
17,00 – 19,00 УЗ №3 50лв.
ТЕАТРАЛНА ШКОЛА ГАЛЯ  ТОТЕВА
0877 865 446
ПОНЕДЕЛНИК СРЯДА
СЪБОТА
18,00 – 19,00 18,00 – 19,00
11,00 – 13,00
КЗ 60лв.
КЛАСИЧЕСКИ БАЛЕТ МАРИЯ ВАЛЕНТИНОВА
0897 809 757
ЧЕТВЪРТЪК
СЪБОТА
18,00 – 19,00
10,00 – 11,00
ХЗ №2 60лв.
МОДЕРЕН БАЛЕТ ХРИСТИНА АПОСТОЛОВА
0897 966 608
ВТОРНИК
ПЕТЪК
17,30 – 18,30 ХЗ №2 60лв.
СПОРТНИ ТАНЦИ ГЕРМАН Тепавичаров
0887 865 680                ПЕТЯ  ШОПОВА
0896 859 888
СЪБОТА
НЕДЕЛЯ
10,00 – 12,00 ХЗ №1 60лв.
ХИП  ХОП
АРТИСТИКС
РУМЯНА  МИХОВА
0883 373 033
ПОНЕДЕЛНИК СРЯДА
СЪБОТА НЕДЕЛЯ
18,00 – 20,00 18,00 – 20,00
16,00 – 17,00 16,00 – 17,00
ХЗ №2 60лв.
ИЗОБРАЗИТЕЛНО ИЗКУСТВО ТАНЯ  ТАНЧЕВА
0898 888 873
НЕДЕЛЯ 10,00 – 13,00 УЗ №2 60лв.
ПИАНО ЕКАТЕРИНА  ВЪЛЕВА
0876 126 613
ЧЕТВЪРТЪК ПЕТЪК
НЕДЕЛЯ
18,00-20,00 18,00-20,00 14,00-18,00 УЗ №3 80лв.
ПОП И ДЖАЗ ПЕЕНЕ ВЕСЕЛА ЗАНКОВА                0887 199 283 СРЯДА      ПЕТЪК 19,00-20,00 УЗ №3 80лв.
ШАХ ХРИСТО  ИВЕЛИНОВ
0895 162 013
СЪБОТА
НЕДЕЛЯ
13,30 – 14,30
14,00 – 15,00
УЗ №2 8лв./посещение
50лв.
КАРАТЕ АНГЕЛ  ПОПОВ
0888 765 823
ВТОРНИК
ЧЕТВЪРТЪК
18,00 – 20,30 ХЗ №1 60лв.
САМООТБРАНА СВИЛЕН СТОЯНОВ 0988 820 322 СРЯДА
СЪБОТА
18,30 – 19,30
10,00 – 11,00
ФИЛИАЛ 56лв.
АЙКИДО ИЛХАН   ЯЛЪН              0876 721 221 ВТОРНИК ЧЕТВЪРТЪК
СЪБОТА НЕДЕЛЯ
19,30 – 20,30 19,30 – 20,30
11,00 – 12,00 11,00 – 12,00
ХЗ №2 60лв.

УЧЕБНО-ТВОРЧЕСКА  2023/2024г.

ВЪЗРАСТНИ

 

 ДЕЙНОСТ РЪКОВОДИТЕЛ ДЕН ЧАС ЗАЛА ТАКСА
ТК  МЕГДАНА
клуб за народни танци
НИКОЛА НИКОЛОВ
0898 327 214
напреднали ПЕТЪК
НЕДЕЛЯ   начинаещи ПОНЕДЕЛНИК
СРЯДА
                             17,30 – 20,00   16,00 – 19,00                                            
19,00 – 20,00   19,00 – 20,00
ХЗ №1 Чл.внос
ФФ  АВЛИГА
народен хор
ПЕТЯ ВАСИЛЕВА        0896 639 318 ВТОРНИК
ЧЕТВЪРТЪК
17,30 – 18,30 УЗ №2 Чл.внос
ВС МЕДЕНИ ГЛАСОВЕ
народно пеене
ПЕТЯ  ДРАГНЕВА
0889 706 001
ВТОРНИК
ЧЕТВЪРТЪК
18,00 – 19,00 УЗ №1 Чл.внос
ХОР АСПАРУХОВСКИ БРИЗ КАТЯ  БОНЧЕВА
0899 890 778
ВТОРНИК
ЧЕТВЪРТЪК
16,00 – 17,30 УЗ №2 Чл.внос
ЛАЙН ДЕНС АЛИЦИЯ  ИВАНОВА
0895646756
ВТОРНИК
ПЕТЪК
18,30 – 19,30 ХЗ №2 40/60лв.
ЙОГА и ПИЛАТЕС НИКИ  НИКОЛОВА
0898513356
ВТОРНИК
ЧЕТВЪРТЪК            ПЕТЪК
09,00 –10,00     09,00 –10,00     18,30 –19,30
ХЗ №2     ХЗ №2   ФИЛИАЛ
75лв.
САМООТБРАНА СВИЛЕН СТОЯНОВ 0988 820 322 СРЯДА
СЪБОТА
19,30 – 20,30
11,00 – 12,00
 ФИЛИАЛ 56лв.
АЙКИДО ИЛХАН   ЯЛЪН              0876 721 221 ВТОРНИК ЧЕТВЪРТЪК СЪБОТА НЕДЕЛЯ 19,30 – 20,30 19,30 – 20,30 12,00 – 13,30 12,00 – 13,30 ХЗ №2 80лв.
RSS
WhatsApp